Image 1

Krynica Morska

 

Image 2

Sztutowo

 

Image 3

Stegna

 

Image 4

Nowy Staw

 

Image 5

Nowy Dwór Gdański

 

Image 10

Image 1

Miłoradz

 

Image 2

Ostaszewo

 

Image 3

Stare Pole

 

Image 4

Lichnowy

 

Image 5

Malbork

 

Image 10

Nasi Partnerzy
czwartek, 29 czerwiec 2017

Władze Stowarzyszenia

Władze Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania:

Zarząd

Wybrany na mocy Uchwały Nr 107/2015 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 17 listopada 2015 r. :

  1. Prezes Zarządu – Gmina Ostaszewo reprezentowana przez Michała Chrząszcza
  2. Wiceprezes Zarządu – Gmina Nowy Staw reprezentowana przez Jerzego Szałacha
  3. Skarbnik – Gmina Nowy Dwór Gdański reprezentowana przez Jacka Michalskiego
  4. Sekretarz – Gmina Miłoradz reprezentowana przez Arkadiusza Skorka
  5. Członek Zarządu - Gmina Stegna reprezentowana przez Tomasza Gajewskiego
  6. Członek Zarządu - Gmina Sztutowo 
  7. Członek Zarządu - Gmina Stare Pole reprezentowana przez Marka Szczypiora
  8. Członek Zarządu - Gmina Malbork reprezentowana przez Marcina Kwiatkowskiego
  9. Członek Zarządu - Gmina Miasta Krynica Morska reprezentowane przez Krzysztofa Swata
  10. Członek Zarządu -Rajmund Kossarzecki



Komisja Rewizyjna

Wybrana na mocy Uchwały Nr 119/2015 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 17 grudnia 2015r.

  1. PHU LIMKAR reprezentowany przez Dagmarę Karolak- członek komisji rewizyjnej
  2. Stowarzyszennie na Rzecz Oparcia Społecznego i Rozwoju "Perspektywa" reprezentowane przez Małgorzatę Święcką - Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  3. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu reprezentowany przez Elżbietę Grzybowską - członek komisji rewizyjnej
  4. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Lasowicach Wielkich reprezentowany przez Danutę Zalewską - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

 

Rada Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania

.Wybrana  na mocy Uchwały nr 108/2015 Walnego Zebrania Członków Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania z dnia 17 listopada 2015r:.

  1. Lokalna Grupa Rybacka- Rybacka Brać Mierzei reprezentowana przez Tomasza Szczepańskiego
  2. Stowarzyszenie Przyjazne Przedszkole reprezentowane przez Michała Zielskiego 
  3. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu reprezentowane przez Marcina Szesza
  4. Biuro Kompleksowej Obsługi Firmy J&J s.c. reprezentowane przez Jarosława Filipczak
  5.  AZ Robert Zieliński reprezentowany przez Roberta Zielińskiego ( od dnia 8.09.2016)
  6. Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw reprezentowane przez Krzysztofa Osijewskiego
  7. Gminny Dom Kultury i Sportu w Ostaszewie reprezentowane przez Monikę Zadrożną
  8. Agencja ALFA Adrian Bogusłowicz  reprezentowana przez Adriana Bogusłowicza
  9. Stowarzyszenie Przyjaciół Nowego Dworu Gdańskiego -Klub Nowodworski reprezentowanego przez Marka Opitza 
  10. Tomasz Sosnowski
  11. Gospodarstwo Rolne Bartłomiej Zalewski reprezentowane prze Bartłomieja Zalewskiego
  12. Zbigniew Puzio      
    Jarosław Filipczak -Przewodniczący Rady ŻLGD
    Marek Opitz-  Wiceprzewodniczący Rady ŻLGD

 

Do pobrania:

 pdfRegulamin pracy Rady ŻLGD 

 

Kalendarz Żuławski

szlaki zulaw 400x400

Licznik Odwiedzin

141535
DzisiajDzisiaj1
WczorajWczoraj0
This WeekThis Week1
This MonthThis Month1
RAZEMRAZEM141535

Kontakt

Napisz do nas!!!